Квіти

5 найстильніших кругових клумб

Для виготовлення об’ємних квіткових клумб округлої форми спеціальний дротяний каркас заповнюють родючим земляною сумішшю з торфом і висаджують розсаду безпосередньо в осередку. Для каркасних топіарі зазвичай використовують грунтопокривні, сукулентні і трав’янисті рослини, що в’ються, (седум,, , , бегонія вечноцветущая). Залишилося після посадки простір заповнюють мохом.
Великі садові фігури можна формувати за допомогою таких видів як дівочий виноград, плющ звичайний, , кампсис укоріняється, деякі види клематиса та ін.

Клумба у дусі мінімалізму.

Дуже стильне рішення для любителів . Підведений квітник круглої форми прикрашений одноманітними посадками з декоративних злаків. Виразним елементом декору може служити скульптура, фонтан або кулястий з природними каменями.

Практична паркова клумба.

Для квіткового оформлення території громадських садів і міських парків зазвичай використовують розсаду красивоцветущих однорічних культур.
На чорнобривцями відхиленими, цинерарией приморської, бегонією вічноквітучої і колеусом Блюме. В центрі кола висаджені заздалегідь пророщені в теплиці канни і тропічна пальма.

Швидке рішення для міського середовища.

Ідея такого лаконічного дизайну території громадської організації буде особливо актуальною у випадку, якщо необхідно у стислі терміни створити квітник з ефектним закінченим зовнішнім виглядом.
При пристрої такої партерній композиції слід попередньо запроектувати кількість посадкового матеріалу, зробити розмітку і укласти рулонний газон. У розплідниках і садових магазинах можна придбати саджанці хвойних із закритою кореневою системою протягом усього літа. Висаджені туї та ялівці швидко приживуться, а інші елементи можна заповнити розсадою бегонії вічноквітучої з яскравими квітками.
На кордоні газону з фрагментами квітника бажано заздалегідь встановити бордюрную стрічку. Біла мармурова крихта насипається в останню чергу шаром 2-3 див

Стильна піднесена кругова клумба.

Щоб зробити цегляний або кам’яний бордюр для піднятою клумби, слід зробити неглибокий, але надійний фундамент. Квітник можна заповнювати як , включаючи цибулинні.
Представлена на
В самому центрі композиції можуть бути висаджені більш крупні рослини – солісти, але всі інші види повинні бути значно нижче їх. Чим менше культур, тим лаконічніше картина.

Регулярна килимова клумба у зелених тонах.

Низькорослі рослини в такому квітнику утворюють чіткий геометричний орнамент. Окремі фрагменти повинні бути легко помітні завдяки простим симетричними обрисами.
Чітку межу між посадками можна задати різкими контрастами у забарвленні листя і квіток. Як красивоцветущих культур можна використовувати розсаду бегонії вічноквітучої, агератуму Хоустона та ін.
Зелені елементи “живого килима” вийдуть при висадці колеуса Блюме, очитку помилкового ‘Rubens Lizard’, і ін. Альтернантера, ірезіне, перилла – мають пурпурним листям. відтінками відрізняються такі види, як гнафалиум, сантолина, .