Квіти

10 невибагливих рослин для клумби!

Кожна жінка мріє, щоб клумба радувала квітами. Є красиві багаторічні квіти, які будуть щорічно цвісти при мінімальному догляді. Ці квіти невибагливі і в той же час красиві, а правильно розмістивши їх на клумбі можна обмежитися прополкою і поливом.

Як розміщувати квіти? Все просто. На клумбу висаджуються по краю низькорослі квіточки. Чим далі від краю клумби, тим квіти вище. І ще, на одну клумбу висаджуються квіти з однаковою потребою в освітленні і вологи.

Багаторічники, які варто посадити.

Анемола японська – це рослина з ніжними квітами до 8см в діаметрі. Висота цієї вітрогонки залежить від сорту і може доходити до1,5м Цвіте Анемола залежно від сорту навесні або в серпні, деякі сорти цвітуть навесні і восени. Кущик цієї рослини стане гідною прикрасою саду.

Астильба – це квітка з ніжними квітами і ароматом надзвичайно красивий як на клумбі так і у вазі. Волоті Астильби можуть бути різної висоти і забарвлення. Астильба любить рясний полив. Своїми квітами вона порадує з липня місяця. Різноманітність кольорів від білого до червоного і навіть синьо-фіолетового дозволить зробити неповторну клумбу.

Астра чагарникова – це багаторічна рослина висотою не більше 50см. Під час цвітіння рослина перетворюється в яскравий кульку, на якому не видно листя.

Геленіум – Яскраві квіти цього влаголюбивого рослини особливо гарні на сонячних ділянках саду. Різноманітність сортів дає змогу підібрати рослини не тільки відрізняються за забарвленням, але і за термінами цвітіння. Це дуже зручно, якщо хочеться клумбу з безперервним цвітінням.

Герань чудова – Не висока, до 50 см рослина декоративно не тільки під час цвітіння (кінець травня – червень), але і восени, коли листя набуває червоний колір. Це рослина не вимоглива до освітленості.

Мак східний – Великі яскраві квіти і різьблені листя цієї рослини стануть прикрасою будь-якої клумби. Квіти маку распустившись вранці в’януть вже через пару трійку днів, щоб поступитися місцем новим квітам. Саме тому маку не страшні дощі, які згубно діють на декоративність багатьох кольорів. Висадивши на клумбу маки різних сортів можна милуватися ними майже все літо. Тепер є маки східні і різних забарвлень, що стало приємним сюрпризом.

Седиум або Очиток – цей низенький квіточка додасть клумбі особливу чарівність. Посаджений по краю клумби, він буде прикрашати її своїми листочками, а до осені порадує ніжними квітами і приємним ароматом. Хороший він і в тіні, але особливо декоративний на сонячних ділянках.

Ромашка – не варто обходити своєю увагою цю ніжну красуню. Велика різноманітність сортів ромашок дозволить підібрати рослини різні по висоті і розміром квітки. Садові ромашки не тільки радують тривалим цвітінням на клумбі, але і будуть довго стояти у вазі.

Рудбекія – Посаджена на сонячне місце вона порадує рясним цвітінням з серпня по жовтень. Її яскраві сонячні квіти неодмінно привернуть увагу оточуючих.

Хоста . Різноманітність забарвлень листя хости вражає уяву. На забарвлення листя впливає освітленість. Одне і те ж рослина по-різному виглядає на сонечку і в тіні, незмінно прикрашаючи клумбу. Стрілки з ніжними блакитними квітами з’являться в липні-серпні.

Клумба створена з цих багаторічників буде радувати рясним цвітінням багато років поспіль, не вимагаючи особливого догляду.