Кохання

10 ознак жіночої симпатії. Як зрозуміти, що ви їй подобаєтесь?

Напевно, Ви як ніхто інший знаєте, наскільки складно зрозуміти подобаєтеся ви дівчині. Я як хлопець, дошивший до своїх 30, переконувався в цьому не раз.

Однак якщо провести невелике дослідження, а також ознайомитися з азами жіночої психології, завдання по виявленню жіночої симпатії може стати трішки простіше.

І так, сьогодні я постараюся пояснити, а також вказати на ті ознаки, які можуть видати жіночу симпатію по відношенню до її співрозмовнику.

15 фізичних ознак жіночої симпатії

 1. Рівна спина, розправлені плечі, живіт втягнутий.
  Звичайно, якщо дівчина стежить за поставою, то вона завжди буде виглядати немов витягнута струнка. У наше ж завдання сходити виявити момент, коли вона це робить підсвідомо в момент спілкування або проходячи повз, симпатичного їй людини.
 2. Її ноги вказують на вас.
  Знаю дивний аргумент, проте, на думку психологів, це один з невербальних сигналів, що дозволяють зрозуміти, подобаєтеся ви людині чи ні.Три пункти на які варто звернути увагу:
  – Якщо ноги вказують на вас, то це хороший знак.
  – Якщо ноги відвернути в бік виходу, то, цілком можливо, ви не цікаві своєму співрозмовнику, і він хоче скоріше піти.
  – Схрещені ноги можу говорити про дискомфорт, в такому випадку цілком можливо, що ваш співрозмовник нервує поруч з вами.
  – Повернені в іншу сторону ноги, можуть говорити про повної розслабленості, в даному випадку це хороший знак, який говорить про те, що вашого співрозмовника з вами комфортно.
 3. Її тіло звернене до вас.
  Як і у випадку з ногами, положення тіла співрозмовника може стати відмінним показником того, що ви йому подобаєтеся. Як і ноги, тіло підсвідомо повертається до людини, який йому цікавий.
 4. Момент причепурювання.
  Це теж досить дивний пункт, проте вельми показовий. Жінки, яким подобається їхня співрозмовник у момент розмови, часто намагаються привести себе в порядок.Наприклад, якщо ви помітили, як жінка постійно намагається прибрати якийсь волосся з одягу або кожні кілька хвилин намагається прибрати пасмо волосся за вухо, будьте впевнені – це може бути сигнал.
 5. Почервоніння.
  В момент спілкування з вподобаного нам людиною, ми часто хвилюємося з-за чого наше обличчя набуваємо трохи червонуватий відтінок, який в свою чергу повинен стати для нас сигналом, але пам’ятайте, не варто витріщатися в надії відшукати заповітний рум’янець, це скоріше відштовхне від вас вашого співрозмовника.
 6. Зіниці.
  Розширені зіниці – ознака симпатії
 7. Копіювання жестів і наслідування.
  Один з найважливіших моментів на який необхідно звернути увагу – це копіювання жестів і наслідування. Ми часто підсвідомо намагаємося копіювати жести людини, який нам подобається, жести руками, притоптування, нахили голови, все це може стати сигналом про те, що ви подобаєтеся своєму співрозмовнику.
 8. Пильний погляд.
  Крім очевидних постійних спроб підтримувати зоровий контакт, людина з яким ви подобаєтеся буде намагатися наглядати за вами, навіть коли ви не спілкуєтеся з ним безпосередньо. Це не завжди можна помітити, однак про це можуть розповісти вам ваші друзі.
 9. Нервозність і сором.
  Якщо ви подобаєтеся, і ви знаєте один одного недостатньо добре, то з більшою часткою ймовірності вона буде нервувати і соромитися поруч з вами.–
  Кілька ознак, що ваш співрозмовник нервує:Постійні дотики до обличчя
  – Часті моргання
  – Стискання губ
  – Занадто часті гойдання волосся
  – Стискання кулаків, клацання пальців, викручування і потирання рук
  – Часті позіхання. Неоднозначний пункт, проте дослідження показали, що стрес викликає нагрівання мозку, а позіхання допомагає регулювати температуру нашого тіла, доставляючи прохолодне повітря ніс і рот
 10. “Перебирання” якого-небудь предмета в руках.
  Правда в даному випадку варто звернути увагу, як саме вона смикає предмет в руках, ніжні погладжування або акуратні перекладання без фокусування на предметі можуть бути підсвідомим ознакою того, що ви їй подобаєтеся.