Кохання

3 неочевидних ознаки чоловічої симпатії, які можна пізнати лише інтуїцією

Хто про що, а я знову про чоловіків і про те, як залізти їм в мозок і розгледіти там те, що нам потрібно. Симпатію, наприклад. Вони, чоловіки, чомусь впевнені, що жінки – це ворожий стан. І активно від нас приховують свої почуття.

До тієї самої пори, поки не зрозуміють, що жінка – не ворог, що від зізнань у коханні вона розцвітає. До тих пір, поки не переконаються, що вона не збирається розбивати їм серце.

Якось доля звела мене з чоловіком, якому інстинкти були не чужі, але в соціальні ігри на зразок флірту, залицянь він грати не вмів, бо присвятив всього себе науці. Я так намагалася йому сподобатися, а він, як математик Джон Неш з фільму “Ігри розуму”, не виявляв ніякої зворотного зв’язку. Дивився в себе.

По ідеї, такої людини потрібно брати за зябра. І говорити: “віднині ти мій”. Але був величезний ризик нарватися на здивований погляд. Він буде тривати секунди, а гірке враження казусу залишиться зі мною на довгі роки. Похитне самооцінку. Тут потрібна інша стратегія.

Бувають ж, унікальні випадки. Чоловік, немов жив все життя в бункері, своєму коконі: не слухав попсових пісень з їх медовими текстами, не дивився драматичні серіали, не бігав на побачення з дівчатами. Він не вмів ні подати сигнал про своїх емоціях, не вважати їх.

Колись у нього була дружина, яка народила йому сина, але він з нею розлучився дуже швидко: через рік. І знову пірнув в науку.

У мене була думка зв’язатися з нею, щоб роздобути схему зваблювання. Але я вважала цю ідею божевільною. Вирішила розраховувати виключно на свої сили. Ще не такі підкорялися вершини!

Як свідчить японська прислів’я: “Жінка, коли їй треба, і через стіну пройде”.

Цілий рік я витратила на зближення. З’ясувала, що по неділях він дві години гуляє з сином на певній майданчику. “Орендувала” племінницю у сестри і стала гуляти там же. Діти здружилися. Вчений відтанув. Почав зі мною вітатися. Але це – практично весь прогрес.

Питання він мені не ставив. Не жартував, не сміявся, забував привітати зі святами. Я, як аніматор, розважала дітей, придумуючи їм гри. А він сідав поруч на лавку, діставав якісь розрахунки на папері і заглиблювався в них. Через годину різко виринав з думок, немов на нього хлюпнули холодною водою, казав синові: “Підемо”. Мені кидав: “До побачення! “.

Нормальна жінка давно б плюнула на цього мовчуна. Мене ж ця ситуація розохотила. Я стала пробувати різні тактики. Наприклад, зникла з його поля зору на місяць. Це подіяло!

Вчений нас з племяшкой “втратив”. Але не розпитував, що сталося і сталося, а лише озвучив те, що в наступну неділю він буде чекати нас на майданчику рівно в 11 ранку.

В якийсь момент я втомилася бути зручною, бути “дівчиною з дитиною, яка завжди під рукою”. Мені набридло це все. Я не добилася бажаного результату. Треба гордо приймати поразку. Врешті-решт, з чого я взяла, що можу сподобається будь-кому? Тим більше такій людині.

І все ж зрушення були!

Перша

Я помітила, що Вчений став відволікатися від своїх документів і дивитися на мене. Часто ловила його погляд. Повернусь різко, а він дивиться. При зустрічі і при прощанні – глибоко зазирає в очі, немов намагається щось прочитати. Безсумнівний ознака симпатії.

Друга

Регулярні зустрічі. Жоден чоловік, якщо ви йому не подобаєтеся, не буде бачитися з вами систематично. Ні, це не збіг. Йому приємно бути поруч.

Третя

Був ще один випадок. На майданчик забрела величезна собака в нашийнику. Діти злякалися. Собака втекла до господаря. Нічого поганого не сталося. Можна було грати далі.

Вчений встав з лавки і ТАК “загарчав” на господаря собаки, відчитав його, що той поспішив ретируватися. Повна несподіванка! Що це було? Він штучно ініціював конфлікт, щоб продемонструвати свою брутальність. Показати, що він може захистити. А навіщо? Щоб сподобатися вам.

Запам’ятайте ці три пункти, не всі чоловіки вміють говорити про свої почуття, вставати на коліна і дарувати квіти, сипати компліментами.

Що в підсумку

Якби я зробила ще 100 кроків до нього, я б домоглася свого. Але я втомилася котити цей вантаж в гору. Зробила крок назад. З чоловіком має бути легко і добре. Приємно, весело. Він повинен мотивувати вас з ним побачитися, а не ви летіти до нього стрімголов. Радіти погляду “очі в очі” це курям на сміх. Так мучений жагою радіє краплі води в пустелі. Голодний радіє крихті хліба.