Кохання

7 сходинок від закоханості до кохання

Хтось вважає, що Любов – це Дарунок Неба, хтось, що це-щоденний Труд, хто взагалі не вірить, що вона буває. . Однак випробувати це почуття хоча б раз у житті, напевно, мріє більшість людей. Зазвичай, вважається, що стадій любові 3 – симпатія/потяг, закоханість, кохання. Але насправді їх 7. Про це – нижче:

Шлях любові

Шлях від закоханості до кохання включає в себе кілька етапів. А саме:

1. Закоханість

2. Впізнавання і звикання

3. Кризи і конфлікти

4. Терпіння

5. Служіння

6. Вірна дружба

7. Любов

1. Закоханість. Найчастіше, стосунки чоловіка і жінки починаються з взаємного потягу і закоханості. Новизна, пристрасть, романтика, уявне «домальовування» образу партнера, мрії – все це типово для першої стадії залицянь, «цукерково-букетного» періоду. Цей етап в основному обумовлений гормональним фоном. Триває від кількох місяців до 1,5 – 2 років.

2. Етап впізнавання і звикання приходить на зміну закоханості. Придуманий образ «улюбленого», витканий з особистих ілюзій і мрій, розвіявся. Люди по-справжньому дізнаються і бачать один одного без романтичного туману в голові, помічають один одного не тільки достоїнства, але й недоліки. Новизна вже пішла, бурі гормонів заспокоїлися. Люди оцінюють, чи хочуть і чи зможуть вони бути разом і далі. Потрібно це їм. . .

3. Стадія сварок і конфліктів буває у всіх. Ні одні відносини не обходяться без криз. Тут дуже важлива початкова сумісність партнерів. Якщо їх одне в одному влаштовує більше рис, ніж дратує, велика ймовірність, що пара залишиться разом, і люди побудують один одному місток над прірвою непорозумінь і роздратування. Багато пар на цьому етапі розпадаються. Чоловік і жінка розлучаються і вважають, що з таким партнером їм пощастить більше.

4. Терпіння. Етап примирення. Бурі ущухли, конфлікти так чи інакше розв’язалися, інший дискомфорт обидва вирішують перетерпіти. Якщо обидва партнери впоралися з попереднім етапом гідно, не наговорили і не наробили непоправимостей, відносини йдуть на новий, але вже більш вищий, виток. Оновлюються.

5. Цікава в духовному сенсі стадія відносин – це «Служіння». Цей етап проходять не всі пари. Тільки ті, у кого вийшло створити справжню близькість. Назва етапи умовне. Суть його – дбати у відносинах, насамперед, не про себе, а про партнера. Діяти, виходячи з його, а не своїх інтересів. Безоплатно віддавати, дарувати, насичувати іншого своєю енергією любові і турботи. Коли обидва в парі одночасно люблять більше, ніж потребують любові, їх почуття стрімко еволюціонує.

6. Етап дружби – це тихе, тепле, рівне палаюче полум’я сімейного вогнища. Дружба будується на довірі, турботі, повазі, бажання створити комфорт для обох. На цьому етапі відносини стабільні, люди один до одного уважні і щедрі. Дуже приємне і ресурсне стан для обох.

7. Істинна Любов. Пройшовши всі стадії розвитку відносин, почуття партнерів перетворюється в Справжню Любов. Це почуття з часом вже «не перестає», не слабшає, дарує справжню висоту і насолоду душі, серця і тіла.

Бажаю всім пізнати таку Любов.