Діти

Більшість подружніх пар використовують у спілкуванні один з одним дитячий лепет. І це добре

Як ви називаєте свого чоловіка? Якщо «лялечка», «пирожочек», «кукарачик», «лапусик», то це прекрасно. Виявляється, майже подружніх пар використовують такий дитячий лепет в своєму романтичному спілкуванні один з одним. Це може звучати дивно, але це не розлад психіки.

Так чому ж пари роблять це?

Важливо розуміти, що в даному випадку під дитячим лепетом мається на увазі не мова немовляти, а спілкування дорослих особливим чином: перебільшена висота звуку, змінений темп та інтонація. Цей особливий стиль мови полегшує соціальну взаємодію з дітьми, допомагаючи їм навчитися спілкуватися. У разі ж романтичних відносин цей стиль мовлення потрібен для іншого.

Відповідно, певний голосове поведінка сигналізує про прихильності. До нього належать використання високого тону, перебільшена інтонація і тихий голос – все те, як більшість людей розмовляють з немовлятами. Але у дорослих цей стиль допомагає сформувати особливий мовний ландшафт, відгороджений від решти світу, простір для самовираження, вільного від складнощів і рутинних дорослих розмов.

Використання «идиосинкразического» або персоналізованого спілкування є важливим аспектом близьких дружніх і романтичних відносин. Перехожий, ненавмисно подслушавший діалог двох воркующих голубков, може бути збитий з пантелику. Але для пари це знак їх зв’язку – межа, яка відрізняє їх від усіх інших. Імена, якими вони наділяють один одного («пупсик», «котик», «зайчик»), є частиною цього, і було доведено, що їх присутність в спілкуванні подружжя сигналізує про більшої задоволеності відносинами в парі. Коли таких “дивних” звернень один до одного немає, то це вже свідчить про холодність у відносинах.

Так називайте один одного «солодкими пирожочками» частіше – стосунки від цього тільки поліпшуються.