Тренування

Чи можна їсти після 18 годин і інші помилки (частина 1)

Вітаю вас на своєму каналі про фітнесі! «Вечерю віддай ворогові», «після 18 їсти не можна», «треба їсти білок, щоб схуднути» – про, скільки міфів живе в умах.

Наскільки справедливі ці твердження?

Підпишіться на канал і поставте лайк! Ви допоможете розвитку каналу!

Помилка 1. Не їсти після 18 годин

Після 18 годин їсти можна. Головний аспект схуднення – це не те, скільки ви вжили їжу, а її кількість за звітний період (добу). Головне правило: прихід (спожиті ккал) повинен бути менше, ніж витрати, витрачені ккал) за день. Для обивателів не має значення, в який час був прийом їжі. Ключове значення має загальна кількість спожитих калорій.

Після 6 годин – можна!

Помилка 2. «Треба їсти тільки білок і забути про вуглеводи»

Ні в якому разі не можна виключати з раціону жоден нутрієнт. Білкові дієти – пережиток минулого навіть для проф атлетів, у світі Великого Фітнесу йдуть від виснажливих і віднімають здоров’я сушок на курячій грудці з огірками. До людей, хто ходить в тренажерний зал після роботи у понеділок і четвер, ніякі сушіння і білкові дієти не повинні мати жодного стосунку. Тільки баланс нутрієнтів, різноманітне харчування, ніяких монодієт і жорстких обмежень.

Photo by Modernista Magazine on Unsplash

Помилка 3. «Після застілля треба зробити розвантажувальний день»

Система «розвантажувальних днів» існує і в ній багато плюсів. АЛЕ! Це підходить просунутим ЗОЖникам, у кого налагоджено харчування, кількість води і фіз активності. Якщо говорити про середньостатистичного міського жителя – буде більше шкоди, ніж користі.

На ранок після розвантажувального дня людина прокинеться з таким некерованим почуттям голоду, що буде готовий з’їсти холодильник. І логіка «вчора були обмеження, сьогодні можна розслабитися» призводить до того, що трапляється переїдання і ніякої користі від розвантаження немає. Тільки стрес для організму спочатку від голоду, а потім від великої кількості їжі.

Після застілля почніть день зі склянки води і легкого повноцінного сніданку і поверніться у ваш звичайний режим харчування (або з невеликим дефіцитом).

Розвантажувальний день – додатковий стрес для організму

Помилка 4. «Для схуднення радять щодня вживати продукт NNN! »

Згадається інтернет-мем: «що б таке з’їсти, щоб до завтрашнього дня схуднути. . . ? ».

Розчарую вас: немає продукту, який можна з’їсти – і схуднути. Це повинен бути якийсь продукт, в якому калорій міститься менше, ніж організм витратить на його засвоєння. Ви навряд чи знайдете.

Photo by Bill on Oxford Unsplash

Не прагніть до швидких результатів, вибирайте поступовий рух до поставленої мети. Радьтеся з фахівцями, шукайте інформацію в надійних джерелах і не ведіться на міфи, якими рясніє інтернет.

Спасибі, що дочитали до кінця! Передплачуйте і ставте лайк, щоб не пропускати корисні статті про фітнесі!