Кохання

Десять ознак відсутності симпатії. Ви їй не подобаєтеся!

Мої (і не тільки) спостереження неодноразово показували, що багато люди часто плутають ввічливе звичайне кутурное поведінку з фліртом.

Так, у дивний час ми живемо. Чоловік притримав для вас двері – ну, звичайно, він вас жадає, як суха земля дощу, не інакше. Дівчина посміхнулася вам – ну, звичайно, вона по вуха закохана. По-іншому і бути не може.

Про це і сьогодні наша стаття. Пропоную вашій увазі десять ознак того, що ви не подобаєтеся дівчині і вона не хоче продовжувати спілкування з вами.

Це підходить абсолютно до всіх – і до чоловіків, і до жінок.

1) Односкладові відповіді.

Коли ми людині хоч скільки-небудь симпатичні, він відкритий до спілкування. Ділиться життєвими історіями, задає питання, на питання “як справи” дає розгорнуті відповіді. Флірт, як природна частина спілкування все одно буде присутній.

Якщо вам на всі питання відповідають “норм”, “ок”, “спс”, вибачайте. З вами не хочуть зближуватися. Не витрачайте час. Запевняю вас – світло клином не зійшовся

2) Великі паузи у відповідях

В епоху соціальних мереж ми всі звикли користуватися меседжерами. Етика цифрового спілкування широко обговорюється. Є цілі канали, присвячені цій темі. На Дзене знаю такий, блогер(ка) Даша, пише саме про цифрове етикет у листуванні та дистанційної роботи в клієнтами.

Якщо ви написали дівчині “Добрий ранок” о восьмій ранку і відповідь “ок” (див. пункт 1) прийшов вам в шість вечора це явна ознака, що людина не чекає від вас повідомлень, не сумує за вас і навіть не тримає в голові думки про вас. Зазвичай, людям, які подобаються відповідають відразу. Навіть якщо дівчина знаходиться на манікюрі. Так вона носом натикає вам відповідне повідомлення! Це факт, хлопці. Я сама така.

3) Її зайнятість і постійні скасування зустрічей

Так, по одному відмови через зайнятість не варто робити висновок, що вас “зливають”. Але якщо ці відмови носять постійний характер на протязі декількох днів, це вже дзвіночок – вам тут офіційно не раді. Вона весь час зайнята: то курси, то кіно з подругою, то похорон хом’ячка. ну, ви зрозуміли.

4) Вираз обличчя і міміка.

Ну, видно по погляду загальний настрій людини. Знову ж таки, в житті може бути всяке. Може у неї реально щось сталося сьогодні, а ви тут зі своїми побаченнями. Запитайте її, що трапилося і не потрібна ваша допомога. Можете перечекати пару днів і підійти повторно, виявити своє бажання запросити її на зустріч. Якщо нудьгуючий вигляд і чергові односкладові відповіді тривають – відчепіться. Це не ваш чоловік.

Коли ви подобаєтеся людині, це видно.

5) Реакція на дотики.

Звичайно, якщо ви на першому-другому побаченні полізете обніматися і цілуватися буде дивно, якщо ви не підхопите відповідну агресію. Можуть і по мордасам надавати))). Але звичайні дотику, що говорять про вашу симпатії цілком припустимі. Такі, як взяти за руку, накрити долонею її руку. Якщо дівчина демонструє гидливість і відкриту агресію, то . Йдучи, йдіть, загалом.

6) Відсутність прогресу та розвитку у відносинах.

Вітаю тебе, Кулька, ти бовдур під френдзоне! Тобто вона не відмовляється від зустрічей, прихильно приймає вашу увагу, але ніякої визначеності у відносинах немає, як немає. Ви для неї просто друг, а зустрічається вона, можливо, з ким-то іншим. Або взагалі воліє самотність.

7) Вона відмовляється робити щось разом.

Спробуйте запропонувати їй яке-небудь парне заняття. Спортзал, йога, парний танець “бачата”, турпохід – щось подібного. І спостерігайте за реакцією. Відмова від парного спільного хобі та розваги означає те, що, як мінімум, людина вас соромиться, а значить не довіряє. а як максимум. Ви ще не настільки близькі, щоб тренуватися в одному залі або спати в одному наметі. І навряд чи коли-небудь будете.

8) Часте роздратування.

Ну не може в людині дратувати все. Які-небудь гідності-тобто у вас, крім розміру ноги? Дивіться. Якщо вона охоче спілкується з іншими людьми в колективі, сміється над їх жартами, жартує сама у відповідь, а ваш гумор “тупий і дебільного”, то. є, над чим подумати.

Ви не приємні їй. Ваш гумор для неї “дебільний”. Ваші звички для неї “дурні”. Весь ви “безглуздий”. Не варто далі мучити її й себе. Знайдіть собі таку ж, як ви, щоб разом іржати над вашими жартами і відчувати себе комфортно.

9) Вона не слухає тебе, не вникає в те, що ти говориш.

Вона не в курсі ваших інтересів і планів навіть якщо ви розповідали про них недавно. Вчора ви ділилися з нею своїми думками, як ви проведете разом вихідні, а сьогодні вона не відповідає на повідомлення. І через чотири години така “а? че? всмисле? “. Ну, не цікаві ви їй, не витрачайте час і нерви.

10) Постанова суду триматися від неї подалі.