Кохання

Дев’ять правил, як ненав’язливо висловити симпатію чоловікові…

Коли жінка знайомиться з чоловіком і розуміє, що він їй безумовно подобається, перед нею встає, часом, нерозв’язна проблема: як правильно показати чоловікові, що він небайдужий.

Адже з одного боку предмет симпатії повинен знати, що він жінці не байдужий, але з іншого, дуже часто якщо чоловік знає, що подобається певної жінці, то вона миттєво втрачає для нього інтерес, як об’єкт, який вже завойований і знаходиться в скарбничці його чоловічих перемог.

І ось тут жінці необхідно проявити всю свою жіночу мудрість, щоб нічого не зіпсувати і не виглядати здобиччю, яку чоловік вже міцно тримає.

Чому?

Хоча б тому, що, якщо чоловік жінці симпатичний, це ще не означає, що вона в нього закохалася. Цілком імовірно, що він їй цікавий просто як людина, цікаві його думки, погляди на життя Вона не розглядає його як можливого коханого чи чоловіка.

По-друге, чоловік часто чомусь вважає, що якщо жінка звернула на нього увагу, то виключно з наміром зробити коханим або чоловіком.

Наведу приклад зі своєї юності.

Коду мені було років шістнадцять, одна родичка вмовила мене написати лист в армію синові її подруги. І так як я не хотіла це робити, загалом-то силою (а противитися їй я не могла, бо дуже близька родичка) посадила і продиктувала текст листа. І сама його відправила, але зворотна адреса вказала мій.

Скажу відразу, що лист було цілком коректне, ніяких зізнань у симпатії чи любові, просто загальні питання про службу, інтересах.

Через кілька тижнів мені прийшла відповідь. Скільки ж у ньому було моралей з приводу того, що як мені не соромно безсовісно нав’язуватися! Де мої виховання і моральність! І хоча текст листа ніяк не дозволяв хлопцеві зробити такі висновки, однак, він їх зробив, впевнений у своїй чоловічої привабливості.

Я лист це сховала від сторонніх очей, читати його було дуже боляче і неприємно.

Зізнаюся вам чесно, за такі поспішні висновки і образи я хлопцеві отмстила. Пробачити образу не змогла. Коли він повернувся з армії, нас, звичайно, моя родичка познайомила. Вона, хоч і не була свахою, але завжди була заклопотана влаштуванням моєму особистому житті, при чому за тими правилами, які подобаються їй, а не мені. Але тепер я стала дорослішою і могла їй протистояти.

Хлопець мене побачив, і я доклала всіх зусиль, щоб він виявився мною зачарований і закохався (більше я так ніколи і ні з ким не надходила, грати чужими почуттями для мене неприйнятно, але тоді інакше не змогла. . . ). Це вдалося зробити блискуче. А потім? А я його потім кинула.

Жорстоко? Ні! Повчально! Я йому так дохідливо пояснила просту істину: «Не роби, дорогий поспішних висновків і не ображай, ти, звичайно, може і хороший, але не факт, що герой мого роману! ».

Що ж робити жінкам? Ніяк не проявляти свою симпатію чоловікові, побоюючись його реакції, як у моєму прикладі?

Звичайно ж, симпатію показувати чоловікові потрібно, тому що адекватних чоловіків набагато більше, та й чоловікові, щоб почати доглядати за жінкою, хочеться спочатку знати, чи цікавий він їй.

Отже, вчимося проявляти симпатію правильно:

1. Не будьте нав’язливою.

Не закидайте чоловіка тисячею повідомлень або коментарів в соціальній мережі. Надсилайте повідомлення, коментуйте тільки тоді, коли ви вважаєте це необхідним.

2. Неважливо хто дзвонить першим, а хто другим.

Жінка цілком може «не морочитися» з цього приводу і зателефонувати першої. У будь-якому випадку, голос чоловіка, інтонація, покаже, він радий вас чути чи ні.

3. Не треба постійно в розмові підкреслювати, що ваші погляди з чоловіком на якісь виникають ситуації в житті співпадає.

Наприклад, якщо у чоловіка росте бамбук, вам зовсім необов’язково його розводити теж.

Звичайно, це здорово мати спільні погляди та інтереси, але ви не дзеркало чоловіки.

4. Будьте відкриті до спілкування.

Діліться своїми думками, слухайте чоловіка. Отримуйте задоволення від можливості дізнатися один одного краще через розмови, листування.

5. Будьте чесні з чоловіком.

Не придумуйте собі того, чого немає насправді. Не зображайте зайнятість справами, якщо скоєно вільні. Якщо можете відкласти справи і зустрітися, так і вчините, якщо зайняті, скажіть чесно ніж. Довіра і чесність дуже важливі у відносинах.

6. Не варто надавати значення дрібницям і накручувати себе. Робити передчасні висновки теж не варто. Пам’ятайте, ми ніколи точно не знаємо, що в іншої людини в голові.

7. Якщо чоловік сказав, що цінує вас, як одного, нехай так і буде. Дружба – це чудово, це те, що може пов’язувати чоловіка і жінку набагато довше і міцніше, ніж любов чи пристрасть, наприклад.

8. Живіть своїм життям.

По-перше, індивідуальність завжди цікава, а по-друге, симпатія, любов, повинні надавати жінці сил, а не перевертати життя з ніг на голову.

Чоловік може бути вам симпатичний, але відмовлятися через нього від своїх інтересів, захоплень, кар’єри, друзів не можна.

9. Вмійте відпустити чоловіка.

Якщо ви бачите, що симпатія не взаємна, ви чоловікові нецікаві – відпустіть. Знайдіть в собі сили гідно піти з життя. Пам’ятаєте, як у Пушкіна: «Я вас любив так искренно, так ніжно,

як дай вам бог улюбленої бути іншим. . . »

Поет писав це у відношенні жінки, але його слова цілком застосовні і до ситуації, коли треба відпустити чоловіка.