Планети

Кількість сузір’їв на небі

Як відомо, для зручності орієнтування та зручності сприйняття зоряний світ поділили на . В основному, це певні конфігурації зірок, які утворюють якісь фігури. Принаймні, так ми бачимо дані ділянки неба. Крім зірок в них входять і інші астрономічні об’єкти. Наприклад, , та інші скупчення. Відомо, що світила утворюють .
Але часто виникає питання про те, на скільки сузір’їв розділене небо.

Звичайно, якщо подивитися з однієї точки , то ми можемо побачити лише малу частину одного або кількох областей. Це залежить від пори року, від самої обраної точки і від погодних умов. Адже насправді, є багато факторів, які впливають на наше огляд. Але так просто, скажімо на погляд, і не визначити скільки сузір’їв вміщує в себе .
Однак, розвиток і всі знання про космос, які накопичило людство, призвело до спільного вирішення даного питання. Таким чином, ще в 1922 році МАС (Міжнародний астрономічний союз) поділив наше небо на певну кількість сузір’їв. Так, на даний момент, затверджено число 88. Саме на це кількість сузір’їв ділять небесну сферу.

Вони можуть ставитися до різних півкуль, або їх видимість може залежати від часу, а може бути і точки спостереження. У такому разі їх об’єднують у певні . Однак кожен відомий ділянка має місце в таблиці (списку) зоряного неба.

Карта сузір’їв

Зрозуміло, що сузір’я затвердили не просто на словах, а на карті нічного неба. Існує таблиця сузір’їв, яка вміщує в себе всі красиві області верхнього світу. Крім цього, є список сузір’їв з картинками.
Безумовно, нічний космос, розділений на частини, невимовно прекрасний і надзвичайно гарний. А кожне його сузір’я лише мала частинка в загальному вирі життя.
Як виявилося, для нашого життя важливо розуміти, що являє собою небо. Це не просто хмари і зірки, це певний путівник життєдіяльності людей. Адже багато хто бачить тісний зв’язок я-зірка. І можливо, вони праві в даному поданні про космічній життя.