Кохання

Навіщо кішка за вами стежить, коли ви йдете в туалет і ванну. Все про котячої стеження.

Думаю, кожен господар стикався з тим, що його кіт вічно переслідує. Особливо, коли йде на кухню або ж ванну. З кухнею все очевидно, а от ванна викликає для всіх масу питань. Тому буду розповідати про це.

1. Симпатія до вас

Насправді ви просто подобаєтеся своїй кішці, тому намагається якомога більше часу провести з вами. Вона готова провести з вами кожен момент вашого життя, наповнити його фарбами. Ну і, звичайно ж, отримати від вас левову дозу уваги. Так, що якщо вона саме за вами треба в туалет, то знайте, вона вас сильно любить!

Фото взято з яндекс-картинок

2. Гра

Багато кішки сприймають це як якусь гру. Мені передплатниць розповідала історію, як кіт грає з нею наввипередки. Хто швидше в туалет. Потім вистрибує на унітаз і сидить дивиться. Як тільки її намагається зігнати, вона відразу починає грати з вами. Такі ось вони хитруни.

Фото взято з яндекс-картинок

3. Бояться за вас

Для котів ванна – це особливе страшне місце, яке таїть у собі багато незвіданого. Всі ми знаємо, що вони не люблять митися. Тому переживають за вас, раптом вам також неприємно. Багато кішки сідають і дивляться за господарем. Напевно, бояться, що щось може статися. Ох вже ця турбота.

Фото взято з яндекс-картинок

Передплатниць також розповідала історію про те, що кіт сідає у ванну і спостерігає за процесом. Так уважно, як ніколи. Когось це може повергнути в шок, а вона звикла. Тому спеціально залишає двері відкритими. На випадок, якщо вона захоче поспостерігати. Адже головне котяче спокій!

4. Жебрачка

Фото взято з яндекс-картинок

У мене кіт любить ходити за мною рано вранці в туалет, спочатку я думав, що в чомусь підступ. І як виявилося, він просто хоче, щоб я нагодував його. Так переманює мене на кухню, хитрун. Просить вологого корму при цілої сухий мисці. Хитрюга маленький.

Навіщо кішки сидять поруч з вами в туалеті і ванній?

Для кота це одна з найкращих можливостей провести з вами більше часу. Адже, в туалеті ми максимально зосереджені та не можемо відволіктися. Так, що це ідеальний момент поспілкуватися з вами. Тому не нехтуйте цим і з задоволенням пускайте туди пухнастика. Це поліпшить ваші взаємин і безумовно порадує його.

Всім дякую за прочитання, підписуйтесь і ставте лайки, а також не забуваємо коментувати. Всіх люблю!