Діти

Не бійтеся вчитися в будь-якому віці. Три надихаючі історії студентів, які здобули професію мрії

Прищепити дитині бажання вчитися здатний тільки справжній педагог, який обрав цю професію за покликанням, а не з примусу.

Але шлях до преподавательству не завжди рівний і гладкий. Іноді майбутній вчитель встигає спробувати себе в інших сферах, перш ніж зрозуміє справжнє призначення.

Хочемо поділитися з вами історіями педагогів, які не відразу знайшли своє покликання.

Роман живе і працює. Йому 27 років, 26 з яких були присвячені спорту. Батьки почали долучати Романа до плавання в однорічному віці. Спорт став частиною його життя. А 6 років тому молодий чоловік отримав пропозицію працювати дитячим тренером з плавання. Він створив колектив, учасники якого виступають на змаганнях, отримують призові місця, розуміють і підтримують один одного.

«Я став фанатом своєї справи. Тепер це робота в задоволення»

Історія Юлії ще цікавіше. За фахом вона – автомеханік. Але з часом дівчина зрозуміла, що їй подобається працювати з дітьми. Зараз вона молодший вихователь дитячого садка.

Галина з Нововоронежа хотіла стати вчителем відразу після закінчення школи, але поступила в училище на кравця верхнього одягу. Довгий час вона працювала в ательє, а потім їй запропонували місце швачки в дитячому саду. Галина відчувала справжню радість від спілкування з дітьми. Після цього героїня змінила ще кілька місць роботи і в підсумку потрапила в місцевий палац культури.

«Так як у мене був великий досвід роботи, мені запропонували займатися з дітьми в гуртку під назвою «Ручна робота». Я з радістю погодилася. . . »

Наших героїв об’єднує одне – щоб присвятити себе улюбленій роботі, їм було необхідно педагогічна освіта.

Зараз , і навчаються в Національному соціально-педагогічному коледжі (НСПК). Вони довели, що освоїти нову спеціальність можна в будь-якому віці.

В даний час в коледжі навчаються вже понад 8 000 студентів різного віку.

  • Всі студенти навчаються дистанційно. Це дає можливість поєднувати роботу з навчанням, родиною і улюбленим хобі.
  • По закінченню коледжу випускники отримують два дипломи про середню професійну освіту і профпереподготовке. Друга спеціальність йде в подарунок і не збільшує терміни навчання.