Кохання

Несподівані ознаки жіночої симпатії

Досить рідко зустрічаються дівчата, які при наявності симпатії до хлопця, підійдуть до нього і чесно про це скажуть, запросять його куди-небудь. . . Подібне прояв симпатії частіше приходить з віком, коли рівень соціалізації і життєвої мудрості вже досить високий. А ось що стосується більш молодих дівчат, то в більшості випадків не все так однозначно. Розглянемо сьогодні варіанти дивного поведінку дівчат, які насправді означають, що ви їй подобаєтеся.

1. Щипки, стусани і підколи

Думаю, для багатьох молодих людей знайома ситуація, коли дівчина, без видимих на те причин, починає до них «чіплятися». Щипки нишком, тички в плече, підколи щодо зовнішності, одягу та іншого, які можуть бути досить образливими. Дівчина може навіть кидатися в нього якимись легкими предметами кшталт папірців або подушок.

Багато хлопці в такі моменти дивуються і не розуміють чому дівчина так себе веде по відношенню до них, адже вони нічого поганого цій дівчині не робили. Найчастіше хлопець у такій ситуації починає думати, що дівчина не дуже добре налаштована по відношенню до нього або навіть що він її дратує. Однак не поспішайте засмучуватися.

Дуже часто якщо дівчина тулиться до хлопця, дражнить, виводить його на емоції, то найчастіше це означає, що цей хлопець їй насправді подобається. Всі звикли до того, що хлопчики смикають дівчаток за кіски, але і дівчатка теж можуть смикати за кіски». При цьому дівчата відразу розуміють, коли подібна поведінка молодих людей означає симпатію, а от хлопці приймають подібні підколи всерйоз.

Якщо дівчина вас тролить, то це не тому, що ви її бесіте, просто ви їй подобаєтеся!

У нашій культурі прийнято, що хлопець повинен закохатися в дівчину, а вона повинна бути «недоторканою», а коли дівчина закохується в хлопця, то вона несвідомо намагається придушити в собі ці почуття, але не звертати уваги на об’єкт своєї симпатії не виходить, звідси і з’являється цей тролінг – спосіб привернути увагу, не видавши своїх справжніх почуттів.

2. Демонстративний ігнор

Буває дівчина вас не помічає, тому що дійсно зайнята і поглинена своїми справами, а буває «демонстративний ігнор». Як відрізнити одне від іншого?

Наприклад, якщо ви заходите в будь-яке приміщення, то люди в середньому ведуть себе нейтрально, звернуть увагу, що хтось зайшов, привітаються і повернуться до своїх справах і т. д. Демонстративний ігнор – це старанне уникнення будь-якого зорового контакту, мовчання у відповідь на привітання, повертання спиною до об’єкта ігнору і т. д.

Коріння такого поведінка ті ж, що і в пункті 1. При наявності симпатії до хлопця і бажання приховати цю симпатію виникає демонстративний ігнор, який насправді дуже помітний з боку. У такій ситуації ви також, скоріше за все, подобаєтеся дівчині. Просто якщо вона почне з вами спілкуватися, то робити це нейтрально у неї не вийде, і вона себе видасть.

«Чому ця дівчина до мене постійно чіпляється? », «Чому ця дівчина мене постійно ігнорує? » – якщо у вас виникають питання стосовно дівчини, яка вам подобається, то не поспішайте впадати у відчай, дуже може бути, що ваша симпатія взаємна!

Просто ми звикли до більш класичних проявів симпатії у дівчат, однак не всі способи залучення уваги настільки ж очевидні, як і «будувати вічка».