Краса

Ніколи не було і ось знову: догляд за шкірою при вростання волосся

“Врослого волосся після шугарінга немає”, – кажуть люди, які на ньому заробляють. Насправді є, але їх можна уникнути. Для цього майстер повинен професійно виконувати процедуру, а клієнт дотримуватися рекомендацій по домашньому догляду. Якщо хтось не справляється, чекай врастаний. А що робити, якщо найстрашніше вже сталося? Читати статтю до кінця!

Звідки беруться врослі волосся

Причиною появи врослого волосся можуть бути:

 • гіперкератоз, викликаний ушкодженням рогового шару шкіри. Найчастіший випадок. Зазвичай провина лежить на майстра, який дуже агресивно проводить процедуру. Він завдає цукрову пасту на одну зону так багато разів, що травмує шкіру. Це провокує прискорену регенерацію клітин, з-за чого верхній шар епідермісу ущільнюється, і ростуть волоски не можуть пробитися назовні;
 • індивідуальна схильність. Помічено, що люди з чорними кучерявими волоссям частіше стикаються з проблемою вростання. У зоні ризику також володарі сухої шкіри, схильної до гиперкератозу;
 • відсутність домашнього догляду. Додаткова турбота про шкіру будинку не просто бажана, а необхідна. Якщо нічого не робити, поява врослого волосся гарантовано.

Надмірне скрабування шкіри будинку також призводить до пошкодження верхнього шару епідермісу і його подальшого ущільнення. Не старайтеся. Пари хвилин легкого масажу достатньо.

Як запобігти вростання

Щоб запобігти появі врослого волосся, необхідно виконати всі наступні умови.

 • Правильне проведення процедури. Це означає, що волосся бажано видаляти з першого разу, їх довжина повинна бути не менше 5 мм, шкіру при зриві потрібно натягувати, що залишилися волоски прибирати точково. Перед – і последепиляционная обробка шкіри обов’язкове.
 • Професійний домашній догляд. Потрібно переконати клієнта в його необхідності: роз’яснити, як, чим і коли користуватися. Для майстра це також можливість додаткових продажів, привід запропонувати клієнту перевірені засоби за приємними цінами.
 • Заходи безпеки після процедури. Наступні 12 годин після шугарінга шкіру потрібно оберігати від агресивного зовнішнього впливу: не відвідувати солярій, лазню, сауну, уникати вітру і морозу, підвищеного потовиділення, використання декоративної косметики. Любителям тісного одягу слід на час від неї відмовитися на користь натуральних тканин і вільного крою.

Що робити, якщо волосся вже вросли? Не панікувати. З будь-якої ситуації є вихід!

Догляд за шкірою при вростання волосся

Догляд за шкірою при вростання волосся повинен бути регулярним і проводитися тільки з використанням спеціальної косметики:

 • 1-2 рази в тиждень потрібно виконувати глибоке очищення . Він не тільки видаляє з шкіри поверхневі забруднення, але ефективно відлущує ороговілі лусочки і запобігає розвиток гіперкератозу. Першу процедуру слід проводити не раніше, ніж через 12 годин після шугарінга.
 • У щоденному зволоженні шкіра потребує завжди, а після депіляції особливо. Ця проста процедура дозволяє позбутися від дискомфорту і почуття стягнутості, стимулює процес регенерації тканин і прискорює міжклітинний метаболізм. Краще використовувати засіб для відновлення pH шкіри, наприклад, або .
 • Кожен день на шкіру потрібно наносити засіб для профілактики врастаний і уповільнення росту волосся. В каталозі ARAVIA їх багато: і т. д. Всі вони покращують стан шкіри після шугарінга і активно борються з вросшими волоссям.

Врослі волосся не можна змусити рости назад, але правильний систематичний догляд все-таки здатний вирішити проблему. Постійне зволоження і відлущування шкіри допомагає врослому волосині пробитися назовні і забезпечує профілактику нових врастаний. Результат з’явиться не відразу, але він обов’язково буде. Важливо набратися терпіння і продовжувати процедури.

Врослі волосся і шугарінг

Не всякий випадок вростання є протипоказанням до проведення депіляції.

Визначальним фактором тут є наявність або відсутність запалення. Якщо його немає, шугарінг можна проводити у звичайному режимі. Процедура принесе тільки користь і допоможе вивільнити волосся. Якщо запалення є, чіпати це місце не можна. А депіляцію слід провести так, щоб не зачепити проблемну ділянку.

Запальний процес легко впізнати за такими ознаками:

 • почервоніння;
 • свербіж;
 • набряк;
 • болючість.

Наявність навіть одного з них є підставою для відводу від процедури. З невеликим запаленням може впоратися професійний домашній догляд.

Збуджені горбки з гнійним або серозним вмістом не можна видавлювати – зробити це не вийде, а інфекція може потрапити в лімфу. При необхідності, їх розкриття та чистку повинен проводити тільки лікар.

Суперпластичні пасти і професійні засоби дозволяють вирішувати найскладніші завдання швидко, легко, адресно:

 • очищає і знежирює шкіру;
 • чинить кератолітичну дію;
 • видаляє залишки вологи і підсилює захоплення волоса;
 • справляється навіть з заголеними волосками і неглибокими врастаниями;
 • зволожує шкіру і уповільнює зростання волосся;
 • володіє захисними і поновлюючими властивостями.

У появі врослого волосся зазвичай звинувачують майстри, і це неправильно. Клієнт повинен знати, що навіть ідеально виконана депіляція потребує домашнього догляду. Якщо кожен підійде до свого завдання відповідально, проблеми врослого волосся просто не буде.