Їжа

При виборі дрилі, іменитим брендам волів інструмент марки зубр. Враження після півтора років експлуатації.

У минулому році, навесні, затіявши капітальний ремонт у квартирі, я нарешті задумався про покупку власного шуруповерта.
Раніше, гострої потреби в цьому інструменті не було, при рідкісної необхідності можна було брати шуруповерт з роботи.
Але, на час ремонту він був потрібен кожен день і тягати його туди-сюди виявилося задоволенням невеликим. Ось і довелося купувати власний.

У підсумку, після недовгих роздумів, я придбав дриль-шуруповерт марки Зубр.
Модель під буквено-цифровим позначенням – 3СШ-300-2

Вирішальними чинниками вибору саме цієї моделі стали позитивні відгуки на сайті продавця, і невисока ціна.

Чому не вибрав акумуляторну модель? – вважаю, що для побутового використання мережевий інструмент краще.
Мережевий легше, та й сильно дешевше.
До того ж, за акумуляторами потрібно стежити, час від часу заряджати, про що можна спокійно забути. Та й термін служби навіть хороших акумуляторів рідко перевищує 5 років. Потрібно буде купувати нові, а в продажу їх може вже і не виявиться.
А мережного інструменту за час простою взагалі нічого не буде, при дбайливому експлуатуванні він слугуватиме ще й вашим дітям.
Акумуляторні інструменти краще підійдуть майстрам, які заробляють їм собі на хліб. Працює інструмент у них на знос, і зазвичай виробляють свій ресурс ще до закінчення терміну придатності акумуляторів.

Технічні характеристики шуруповерта.

Шуруповерт за характеристиками досить слабенький(двигун на 300 Вт, обертовий момент 35 Н-м), але все одно, потужності на поставлені мною завдання у нього завжди вистачало. За час ремонту без проблем замісив їм більше сотні кілограм сухих будівельних сумішей.

Важливою перевагою цієї моделі є довжина шнура. У нього вона цілих 5 метрів. Без проблем можна дотягнутися до будь-якої точки кімнати без допомоги подовжувача.

Для заміни щіток не потрібно розбирати весь інструмент. Для доступу до них досить просто викрутити заглушку.

Шуруповерт має 2 швидкості: 0 – 400/ 0 – 1400.

Реверс і функція фіксації кнопки пуску присутні.

Патрон швидкозажимний. Можна використовувати оснащення з діаметром хвостовика від 0.8 – 10 мм. Число ступенів крутного моменту 23+1.

Офіційна гарантія на інструмент 3 роки. До того ж, виробник продовжить гарантію ще на 2 роки, якщо власник зареєструє шуруповерт на офіційному сайті компанії, у протягом 4 тижнів після покупки.

Загалом, і цілому: шуруповертом я задоволений. За весь час його експлуатації я ні разу не пошкодував про його купівлю.
Нехай він і малопотужний і дешевенький, але з поставленими завданнями він справляється без особливих проблем. Поломок не було взагалі, не доводилося навіть міняти щітки.

Єдиним значущим мінусом цієї моделі, хотів би відзначити відсутність кейса для зберігання і перенесення. Шуруповерт поставляється просто в картонній коробці. Доводиться зберігати його в ящику разом з іншими інструментами.