Краса

Прищі – дзеркало долі: як передбачити майбутнє за запалень на обличчі

Непроханий гість приходить без дзвоника. Те ж саме стосується і прищиків, які раптово з’являються на обличчі. У 10 з 10 випадків вскочивший прищ – не найприємніша новина. Але можна спробувати знайти і позитивні моменти. Наприклад, звернувшись до «карту скарбів» на обличчі, можна спробувати розпізнати таємний сенс того чи іншого запалення і підняти собі настрій.

Вірити в такі «ворожки» чи ні – ваше право. Ми ж хочемо змістити фокус уваги і переживань з приводу чергового прища і закликати вас ставитися до цього простіше. Ну а втім, раптом і правда прищі зможуть передбачити долю. не перевіриш – не дізнаєшся!

Що ж віщують прищі в різних областях особи?

Ніс

Ніс – один з головних епіцентрів запалень, який розташовується в особливо вразливою Т-зоні. Прищі в цій області мають безліч тлумачень, при цьому багато що залежить від конкретного розташування прищика.

Так, прищ під носом – звістка добра, бо означає, що його «хазяїн» йде правильною дорогою і всі його задумані бажання незабаром здійсняться. Також запалення в цьому місці може передвіщати швидкий подарунок, причому, чим більше прищ, тим значніше презент.

Прищ на носі з лівого боку – неоднозначний сигнал. Він може передбачати, що в житті дівчини з’явиться новий залицяльник, однак він буде досить легковажним і не налаштована на серйозні відносини. Якщо ж прищ вискочив на носі у заміжньої жінки, це може попередити вас про можливу невірності чоловіка.

Прищ на носі з правого боку – вказує на появу в житті дівчини заможного залицяльника. Для заміжньої дами такий «дзвіночок» повідомляє, що її чекає успіх у справах і непоганий прибуток.

Якщо прищ скочив між ніздрів, то варто на якийсь час відкласти всі важливі справи і трохи заземлитися, інакше ви можете зазнати невдачі.

Прищик у ніздрів може вас засмутити з тієї причини, що сигналізує відсутність взаємних почуттів. Краще відразу відпустити об’єкт ваших таємних зітхань, щоб виключити розвиток депресивних станів і тривалих страждань.

Прищ на спинці і кінчику носа – один найприємніших в плані передбачень, бо віщує зустріч справжнього кохання. Варто озирнутися, адже шанувальник може добре маскуватися в вашому оточенні і приховувати свої почуття. Якщо вам все-таки вдасться виявити і розсекретити скромного «персонажа», і при цьому ваші почуття виявляться взаємними, то успіх в таких відносинах гарантований.

Лоб

Лоб – ще одна «червона зона», в якій часто виникають різні запалення. І якщо ми маємо справу з поодинокими випадками, а не з проблемою акне, то прищі на лобі можуть стати справжніми прогнозистами, які розкажуть про майбутні події.

Для тих, хто переживає важкі часи на роботі, спонтанні прищі на лобі віщують вирішення всіх проблем і навіть ймовірність підйому кар’єрними сходами. В плані особистого життя вони стануть провісниками щастя, довгоочікуваних примирень, зближення і зміцнення союзу.

Якщо людина хворіє, то раптові висипання на лобі ознаменують закінчення періоду захворювання, одужання і прилив сил.

Також прищики на лобі можуть бути вісниками майбутнього вибору, від якого залежить подальший успіх в справах.

Перенісся і область між бровами

Прищ на переніссі може означати, що найближчим часом ви будете проводити дозвілля з сім’єю. Також запалення в цій зоні може передвіщати ділову зустріч і теплі дружні посиденьки.

Ще прищик в області перенісся може сигналізувати про накопичення глибоких внутрішніх переживань, які необхідно прийняти до уваги.

Кількість прищів в області перенісся теж може дещо розповісти про долю їх володаря:

  • 1 прищик – вас чекає несподівана новина або поява нового шанувальника;
  • 2-3 прищика – протягом місяця вас чекає довга дорога або подорож;
  • більше 3 прищиків – не дуже позитивний знак, що передвіщає можливість настання низки невдач.

Підборіддя

Підборіддя – ще одна зона особи, на якій вскочившие прищики можуть означати успіх в любовних справах. Тому, якщо помітите прищ на підборідді – чекайте швидких приємних сюрпризів: побачення, визнання, пропозиції і т. д.

Якщо якийсь особливо «упертий» прищ довго не зникає, то це може означати, що вас чекає довгий запаморочливий роман. Якщо володарка неочікуваних висипань на підборідді – дівчина в положенні, то ймовірність того, що в неї буде хлопчик підвищується.

Віскі і вилиці

Прищі на вилицях – теж досить часті гості. Якщо вони з’явилися з лівого боку, то самотнім дівчатам вони обіцяють нове знайомство, а має пару – перехід до нового етапу у відносинах. Якщо запалення прикрасили ваше обличчя з лівого боку, то вас чекають успіхи в кар’єрі.

На скронях прищики означають, що слід звернути увагу на своє здоров’я, можливо, пройти обстеження, так як ризик виникнення серйозних хвороб, вірячи приймете, підвищується.

Щоки

Якщо вискочили прищики одночасно на обох щоках, то найближчим часом може виникнути непорозуміння з близькими людьми і родичами. Тому краще не затівати відверті розмови, щоб вони не призвели до сварок і конфліктів.

Прищики на правій щоці обіцяють нове вдале знайомство (не обов’язково романтичне) та поліпшення статусу поточних справ. А якщо на лівій, то вони віщують романтичне знайомство або можливість відновлення минулих відносин.

_____

Ще більше корисної інформації від б’юті-експертів ми зібрали .

передплачуйте та читайте корисні поради по догляду за шкірою і огляди коштів. Нові статті щотижня.