Город

Рецепти підгодівлі розсади помідорів і перців, які завжди приходять на допомогу

Для перців і помідорів важливий температурний режим. Вони погано переносять спеку вище 35 градусів і похолодання нижче 12 градусів. Світловий день повинен бути 12 годин. Холодна вода згубна для пасльонових. Плоди можуть розтріскуватися, а кущі в’янути. Овочі не вимагають великої кількості підживлень. Не рекомендується використовувати свіжий гній і занадто багато азоту. Грунт повинна бути нейтральною і насиченою повітрям.

Підживлення розсади перцю і томатів народними засобами

Найбільш популярним добривом можна назвати золу. Її можна використовувати на будь-якому етапі розвитку рослин. Після поливу золою можна припудрити томати або перець і залишити так до наступного поливу. На рослині деревна зола може бути не більше чотирьох днів, інакше воно буде перегодованим.

В золі листяних порід міститься велика кількість кальцію. У хвойної золі багато фосфору. В золі трави і винограду багато калію. У попелі торфу є великий обсяг вапна.

Кращою золою вважається попіл від березової тирси, висушеного соняшнику або топінамбура.

Ефективний засіб готувати дуже просто. Потрібно залити склянку золи 8 л гарячої води і настоювати 24 години, далі процідити.

Підгодівля для грунту і поливу

Відмінні результати у спитий кавовій гущі. Золу можна також вносити в землю при посіві насіння. Це не тільки підживлення, але і запобіжник від багатьох захворювань.

Підгодівлю перцю і помідорів починають при появі перших двох справжніх листків. Закінчують вносити добрива не пізніше, ніж за 2 дні до пересаджування рослин в грунт. Полив з корисними елементами виконують кожні 10-13 діб.

Якщо не хочеться самостійно готувати добрива, можна використовувати покупну мінеральну підгодівлю.

Домашні кошти виготовляти не представляє особливої праці. Потрібно взяти бананову шкірку – відмінний джерело калію. Чотири шкурки слід покласти в банку 3 л і залити теплою водою. Через три доби можна користуватися таким настоєм.

Можна також взяти шкаралупу трьох або чотирьох яєць, злегка потовкти, скласти в банку 3 л і залити теплою водою. Через пару діб настоєм поливають розсаду.

Для розсади томатів і перців не підходять рецепти з будь-яким перегноєм, зеленими добривами і рослинними чаями. Дріжджі знижують кількість калію, тим більше, вони мають великий обсяг азоту. З-за цього розсада може сильно витягатися і псуватися.

У спитом чаї дубильні речовини. Якщо використовувати його на відкритому майданчику з дорослими кущами перців і помідорів, то дія не буде так помітно. А ось на розвиток розсади це може сильно вплинути.