Краса

Шкіра після шугарінга: обов’язковий догляд

Багато хто сприймають шугарінг як «зробив і забув». Але насправді це не зовсім так. Шкіра під час процедури піддається інтенсивному зовнішньому впливу, тому домашній догляд їй не просто потрібен, а потрібен. Про це мало хто замислюється. Між тим, відсутність додаткової турботи може мати неприємні наслідки.

Що відбувається зі шкірою під час шугарінга

Шугарінг вважається найбільш безпечною і безболісною методикою депіляції. Волосся видаляється з коренем і без обломов, з кожною процедурою його зростання сповільнюється, а структура стає тоншою. Шугарінг не травмує шкіру, але певний вплив чинить.

Видалення волосяної цибулини. Під час цукрової депіляції волосся видаляється повністю, і це позначається на стані шкіри. Результатом стає дискомфорт, стрес і зниження захисного бар’єру.

Пілінг. Крім видалення волосся, шугарінг забезпечує шкірі відлущування ороговілих лусочок. Підсумок позитивний: стимуляція відновлення клітин, поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, підвищення тургору.

Недостатній професіоналізм майстра може призвести до перепилингу. Так називають пошкодження верхнього шару шкіри, яке виникає через занадто великої кількості нанесення пасти на одній ділянці. Перепилинг видно відразу – шкіра починає блищати ще під час процедури. Також він проявляється стягнутості, сухістю і лущенням. Однак ці симптоми виникають вже вдома.

Навіщо доглядати за шкірою після шугарінга

Догляд за шкірою після шугарінга дозволяє:

  • продовжити результат салонної процедури;
  • сповільнити ріст волосся;
  • запобігти появі врослого волосся;
  • підсилити захисні функції шкіри;
  • забезпечити їй живлення і зволоження.

Який догляд потрібен шкірі після цукрової депіляції

Догляд за шкірою після шугарінга повинен бути комплексним і професійним. Потрібно виконувати рекомендації майстра і використовувати тільки спеціальну косметику.

Делікатне очищення

1-2 рази на тиждень слід застосовувати скраб. Це дозволяє уникнути гіперкератозу (ущільнення верхнього шару шкіри) і забезпечує профілактику врастаний. Вибирати краще засіб з абразивними частинками. Наприклад, . Органічні кристали в його складі роблять очищення ефективним, але дбайливим. Ефірні олії живлять, зволожують шкіру, зміцнюють її імунітет.

Після шугарінга проводити перше скрабування можна через 1,5-2 тижні. Процедура відноситься до обов’язково регулярним і полегшує процес зростання нового волосся.

Чергувати скраб можна . Вона також забезпечує глибоке і делікатне очищення, а завдяки ферментам ще й запобігає появі врослого волосся. Дрібнодисперсний порошок легко піниться і розподіляється по шкірі. Після використання залишається відчуття небувалої гладкості.

Профілактика врослого волосся

Косметика для догляду за шкірою після шугарінга нерідко володіє профілактичним ефектом проти вростання волосся. Найчастіше це дія є супутнім і проявляється неявно. Однак існують засоби, для яких запобігання врастаний – головне завдання, тому справляються вони з нею найбільш ефективно. До такої косметики відноситься . Він м’яко відлущує мертві клітини і уповільнює ріст волосся, знімає роздратування і володіє протизапальним ефектом. Рекомендовано щоденне використання.

Важливо! Врослі волосся не можна колупати і намагатися отримати самостійно. Це загрожує розвитком запалення, появою рубців і пігментних плям. В домашніх умовах потрібно продовжити стандартний догляд за шкірою після шугарінга, а при можливості звернутися до фахівця.

Зволоження

Волога – елемент життєдіяльності шкіри. Вона посилює регенеративні процеси і прискорює загоєння. Використовувати зволожуючі засоби для тіла і обличчя слід щодня. Вибирати їх можна за смаком. Головне, щоб виконували свою функцію і мали легку текстуру.

Домашній догляд після шугарінга цілком можна вважати продовженням процедури. Ці невеликі зусилля збережуть вашу шкіру гладкою і здоровою!