Город

Сію солодкий перець на розсаду правильно — розповідаю докладно

У Росії перець вирощується переважно розсадним способом. Завдяки цьому можна своєчасно одержати врожай.

Вирощування перцю

Щоб насолоджуватися рясним урожаєм, необхідно правильно:

  • посадити насіння на розсаду;
  • доглядати за сіянцями;
  • висадити розсаду на постійне місце проживання.

Кожен період розвитку перець вимагає грамотного догляду, про який ми розповімо в цій статті.

Перчик

Неважливо, який перець ви збираєтеся вирощувати, гіркий або солодкий, правила догляду за розсадою однакові. Деякі городники не хочуть возитися з розсадою і вважають за краще сіяти насіння перцю у відкритий грунт. При такому методі посадки урожай ви отримаєте з відставанням на 20-25 днів, тому краще вирощувати перці розсадним способом.

Досвідчені городники радять сіяти насіння перцю в період з 20 лютого по 10 березня.

Як підготуватися до посіву

  1. Вибираємо сорт. Щоб отримати красиві і смачні овочі, необхідно правильно вибрати хороший сорт перцю. Є види, які підходять для зимових заготовок, якісь гарні для салатів і зимової заморозки, а є перці універсальні.
  2. Вивчаємо термін придатності. Чим він вище, тим менше насіння зійде. Врахуйте цей факт.
  3. Готуємо насіння до посадки. Необхідно зазначити, що насіння перців сходить повільно, тому деякі городники використовують стимулятори росту. Перед посадкою обов’язково обробіть насіння протигрибковими засобами або використовувати слабкий розчин марганцівки.
  4. Готуємо грунт і ємності. Тари можна взяти невеликі: 50 мл або 100 мл Краще використовувати окремі стаканчики. У цьому випадку при висаджуванні розсади у відкритий грунт сіянці будуть висаджені разом із землею, відповідно, швидко приживуться на новому місці.

В грунт для розсади багато додають пісок. Ідеальна грунтова суміш для перцю: перегній, торф і пісок у співвідношенні 2/2/1.

Посів насіння

Ємності заповнюються землею не до самого верху, залишайте місце на полив і на досипання. Грунт повинна бути зволоженою, але не схожою на бруд. Додайте насіння в тарах і присипте землею в 3-4 див.

Поставте ємності в тепле місце і накрийте їх плівкою. Не забувайте відкривати її час від часу і провітрювати насіння. Зазвичай перші паростки з’являються вже через тиждень або десять днів. Правда, температура в приміщенні повинна бути достатньо високою 28-30 градусів.

Пересаджування у відкритий грунт

Як тільки у перців з’явиться два листочка, прийшов час пікірувати розсаду. Проводити цей захід потрібно обережно, перед цим рясно полив розсаду, щоб не травмувати ніжні корінці рослин.

Щоб правильно посіяти насіння перцю на розсаду, треба правильно підготувати їх, ємності і приділити увагу грунту.

Поділіться, будь ласка, своїми порадами з вирощування перцю.

та інші матеріали ви можете знайти на нашому

Читайте також: