Тренування

Списоĸ обладнання, ĸоторое я використовую в домашніх тренировĸах (візьміть на заметĸу)

Домашні тренування популярні не тільки під час карантину, але і в мирний час. Тому питання, яке обладнання для дому варто мати актуальний завжди.

Розбираємося з домашнім інвентарем!

Підпишіться на канал і поставте лайк! Ви допоможете розвитку каналу!

ГАНТЕЛІ

В ідеалі – розбірні, тому що з ними легко регулювати вагу. Так, це буде коштувати трохи дорожче, ніж звичайні, але зате ви зможете поступово збільшувати вагу і буде легше прогресувати. Також знадобляться 2 невеликі гантелі по 1,5-2 кг, потрібні для багатьох вправ та опрацювання невеликих груп м’язів.

У кого які? Є серйозні ваги або будинки тільки кілограмові рожевенькі малятка?

Photo by Kelly Sikkema on Unsplash

ОБВАЖНЮВАЧІ

Для кращого включення сідничних м’язів в роботу дуже знадобляться обважнювачі! Махи, відведення, поштовхи – безліч вправ для проработках улюбленої жіночої м’язи.

НАБІР ФІТНЕС-ГУМОК

Гарні для всього, але я їх в основному використовую для опрацювання ніг і сідниць. Присідання, приставні кроки, відведення, підйом тазу лежачи, статичні вправи. . . . Гарні також для рук і опрацювання спини (от особисто я не люблю вправи на спину з ними, але це виключно справа смаку, а не користі).

РОЛИК ДЛЯ ПРЕСА

Убивчий снаряд. Для досвідчених. І взагалі на мій погляд це більше для хлопців. Але іноді і нам варто спробувати! Прес з ним горить.

КЛАСНИЙ ФІТНЕС КИЛИМОК

Для мене це особливе задоволення – розкачати з ручника килимок, побачити, який він класний і захотіти почати на ньому щось робити.

Можна придбати ще багато чого для домашнього фітнеса, але ось це – справжній супер-набір, з яким можна як слід опрацювати всі групи м’язів і до того ж весь цей інвентар цілком доступний і не потребує великих вкладень.

У кого ще які снаряди є для домашнього фітнеса? Доповнимо список спорт інвентарю!

Спасибі, що дочитали до кінця! Передплачуйте і ставте лайк, щоб не пропускати корисні статті про фітнесі!