Квіти

Топ-5 кращих проектів клумб

Я вирішила відкрити нову рубрику на моєму каналі, і буде вона називатися ТОП-5 кращих проектів клумб. У сьогоднішній ТОП потрапили схеми клумб, які були опубліковані мною в квітні 2019 року. Вся добірка була заснована на Ваших лайку, які Ви ставили моїми статтями. Пропоную подивитися, які найбільше композиції Вам сподобалися.

Відкриває рейтинг і займає 5 місце проект під назвою “Як красиво посадити хвойні: готова схема”.

Складається ця композиція з ялини канадської Коніка і Лаурін, сосни гірської Мопс, барбарисів Багатель і Бонзана Голд, ялівцю Голден Карпет та спіреї японської.

4 місце належить статті “Декоративні чагарники для “лінивого саду”: схема”

Цей проект складається з невибагливих чагарників, які не потребують постійного догляду. Прекрасно підійде для початківців садівників.

В центрі композиції клен Глобозум, доповнює ялівець Сабіна і спірея сіра, яскравих фарб приносить барбарис Тунберга Пінк Квін і спіреї Голдфрейм, Генпей і Антоні Ватерер.

3 місце належить проекту “Як швидко створити живопліт з невибагливих рослин”

Дуже проста схема живоплоту, але при тому дуже яскрава і ефектна. Складається з швидко зростаючих кущів – пузереплодники Діабло і Лютеус, дерен Элегантиссима.

2 місце займає проект “Клумба на заздрість сусідам: схема”

Яскрава, незвичайна по поєднанню рослин клумба, яка прикрасить Ваш сад. Ця композиція складається з ялини Коніка і Глаука Глобоза, самшиту, гортензії крупнолістной, астильби, райграсу і хост.

Та-дам! 1 місце квітневого ТОП-5 заслужено займає “Проста схема клумби, яка прикрасить ваш сад”

Саме цей проект набрав найбільшу кількість лайків. Ця схема дуже проста, але дуже красива, поєднання яскраво-жовтого листя з зеленою і блакитною хвоєю робить її дуже незвичайною і привабливою.

Складається композиція з пухироплідника Лютеус, ялівців Скайрокет і Мас, туї Голден Глоб, спіреї Голдфрейм, райграсу і хости.