Тренування

“важкий вибір”: 5 критеріїв хорошого тренера

Вітаю вас на моєму каналі про фітнесі!

Немає союзника страшніше, ніж тренер-непрофесіонал. Давайте спробуємо розібратися, як же вибрати наставника для тренувань і не помилитися.

Підпишіться на канал і поставте лайк! Ви допоможете розвитку каналу!

Якщо ви вперше в залі – це вже стрес, ви в незнайомій атмосфері, навколо всі такі спортивні, багато знайомі між собою, накидають «ще десяточку» на гриф і здається, що тут одні олімпійські чемпіони. І звичайно здається, що всі дивляться тільки на вас.

Ви входите в зал в новеньких хрустких кросівках, не розумієте, куди подіти ключ від шафи, щоб він не плутався, бачите перед собою купу тренажерів неясного призначення. хочеться піти і не повертатися.

Повернутися потрібно! Але не однією, а з тренером.

Скажу відразу: з першого погляду визначити рівень професіоналізму тренера складно. І краще вчасно змінити наставника, ніж потім мати проблеми зі здоров’ям, мотивацією і жалю про даремно витрачені гроші.

Чи стикалися ви з чимось з цього списку у фітнес клубах? Який у вас досвід в пошуку “свого” тренера?

  • Тренер не запитав вас про ваше самопочуття, травмах в минулому, протипоказання від лікарів

Це серйозний дзвіночок. Головна заповідь тренера – «НЕ НАШКОДЬ». Не так страшно не мати результату, як мати проблеми після таких тренувань.

  • Вам стало недобре, занудило, закрутилася голова, а тренер каже: «Ні слова не можу! Не ний! Ще п’ять разів! »

Тренер просто зобов’язаний відчувати різницю, коли ви хочете схалтурити з-за ліні, а коли ви різко відчули себе погано і вам не підходить таке навантаження. В іншому випадку, це тренер-шкідник.

Тренер повинен бути уважний до вашого самопочуття

  • «Білок, забудь про вуглеводи, можна зелені овочі, фрукти не можна. І протеїн купи ще. Від молочки заливає. Якщо хочеш результат – страждай». Якщо тренер наполягає на сушці або жорстких обмеженнях – біжіть.

Тренер ставить вам діагнози, пропонує здати аналізи «перевірити гормони» і потім трактує їх, говорить про застосування медикаментів з виглядом знавця. Тренер – не лікар, він не володіє відповідними компетенціями. Він не в праві ставити вам діагнози та давати рекомендації.

  • Хороший наставник не повинен критикувати вас, робити нетактовні зауваження з приводу фігури, виконання вправи і чого завгодно ще. Тренер – це вчитель, він повинен дати вам знання, навички і впевненість у своїх силах, а не навпаки.

Тренер – це наставник і помічник

Я вам щиро бажаю, щоб у фітнес клубі вам зустрічалися не просто інструктора, а справжні наставники. Нехай тренер буде вашим помічником, мотиватором і надійною підтримкою в цьому захоплюючому, але нелегкій справі, як заняття фітнесом.

Спасибі, що дочитали до кінця! Передплачуйте і ставте лайк, щоб не пропускати корисні статті про фітнесі!