Кохання

Як розпізнати симпатію? Мова тіла, жести і міміка

Напевно ви чули вислів, що для любові не потрібно слів. Вона може виражатися навіть у мовчанні. Але як на практиці зрозуміти, чи є ця любов чи ні? Як без слів розпізнати, подобаєшся ти дівчині чи ні? Коли соромишся поговорити з вподобаної тобі дівчиною, починаєш шукати будь-які способи, щоб зрозуміти, наскільки ти їй симпатичний чи ні. У хід йдуть сонники, різні прикмети і навіть гороскопи. Але все це не додає конкретності і зрозумілості у ваші відносини. Невідомість стає справжньою мукою.

А чи знаєте ви про невербальному спілкуванні? Якщо в двох словах, це – розмову жестами та мімікою. Саме ці ознаки поведінки відмінно розкривають почуття людей. Ніхто не може їх приховати. Адже жести, міміку людина виробляє несвідомо, інстинктивно. І якщо ви запам’ятайте, як розшифровуються певні жести, залишиться лише поспостерігати за поведінкою дівчини. Ви легко впізнаєте, наскільки сподобалися своєї співрозмовниці.

Отже, давайте детально розберемося, як зрозуміти, чи подобаєшся ти дівчині або вона до тебе – байдужа.

При першій зустрічі зверніть увагу на те, як веде себе дівчина, коли тільки піймала ваш погляд. Якщо ви їй по душі, вона відразу ж підніме голову вище, підтягнеться, випрямить спину. Все це вона зробить інстинктивно, навіть не замислюючись про це. Адже якщо ви їй сподобалися, дівчина обов’язково захоче виглядати стрункішою, красивіше і ефектніше. Тому вона може поправити волосся, одяг. Загалом, дівчина зробить все, щоб не втратити шанс завоювати ваше серце.
Ще одна ознака симпатії – сміх дівчини під час бесіди. Не думайте, що кожна жарт – це втілення таланту і геніальності. Дівчині може просто подобається ваше суспільство, і вона насолоджується кожною миттю, проведеною з вами.

Якщо ви часто бачите її поряд з собою, це говорить про те, що дівчина постійно хоче бути поруч з вами, шукає зустрічі. Можете не сумніватися, симпатія у вас – взаємна.

Також дівчина може несвідомо спробувати залучити ваш погляд до однієї із самих еротичних частин тіла – до шиї. Згадайте, наскільки часто співрозмовниця грає пальцях з ланцюжком на своїй шиї або прибирає з неї свої волосся.
Інтерес до своєї персони легко розпізнати і іншим способом. При зустрічі перехопити її погляд. Якщо дівчина забентежиться – ви напевне їй подобаєтеся.
Не байдужі ви їй і в тому випадку, якщо в компанії своїх подруг при вашій появі дівчина починає сміятися голосніше або щось розповідати.

Вона просто намагається привернути вашу увагу.
А якщо ви помітили, що при вашому спілкуванні дівчина складає руки на грудях, не потрібно думати, що вона хоче відгородитися від вас, закритися. Можливо, це просто результат боязкість і збентеження.
Якщо при вашій розмові у дівчини задзвонив телефон, і вона розмовляє у твоїй присутності, це свідчить про довіру.
Визначити, подобаєшся ти дівчині, можна і по положенню її тіла в процесі бесіди. Коли ви викликаєте у неї інтерес, вона буде всім корпусом нахилена до вас. Це говорить про те, що дівчина поглинає кожне слово, сказане вами.
Ще одна ознака симпатії – регулярні прохання щось зробити. Це може бути цілком незначні і непотрібні завдання – «відкрий двері», «закрий двері», «дай ручку», «поділися книгою» і так далі.
Легкі повороти голови, кокетливий нахил до лівого плеча так само свідчать про наявність симпатії до вашої персони.
І, нарешті, справжню любов можна визначити по появі рум’янцю на щоках і розширення зіниць.
Зрозуміло, кожен окремий випадок може дещо відрізнятися від сформованого опису. До того ж, всі ознаки симпатії в одній статті перерахувати складно.

А якщо врахувати, що кожна дівчина володіє величезною порцією хитрощі, тут взагалі можна заплутатися. Але будьте впевнені, що навіть при бажанні жінки не можуть тривалий час приховувати свої почуття. Вони дуже емоційні. Тому в якийсь момент рефлекторні реакції і інстинкти візьмуть верх. І ви обов’язково впізнаєте, наскільки подобаєтеся своєї співрозмовниці чи ні.