Кохання

Як зрозуміти, що сподобався дівчині – приховані сигнали симпатії. Частина 3

Відззеркалювання

Ще один надійний невербальний сигнал симпатії, дозволяє чітко визначити, наскільки ти симпатичний дівчині. Вона може почати віддзеркалюватимуть твої рухи. Тобто, копіювати їх. Причому, робити це як несвідомо, так і цілком усвідомлено, даючи зрозуміти, що «налаштована з тобою на одну хвилю».

Цей прийом використовується в нейролінгвістичному програмуванні (НЛП).

“Відззеркалювання” – це трошки інше:)

Вона буде повторювати твої жести, фіксуватися в тих же положеннях, що і ти. Можна включитися в гру і поекспериментувати. Візьми фужер, і подивися, зробить те ж саме вона? Поклади руку на коліно (собі! ), і подивися, куди перемістилася її рука. Відззеркалювання, якщо його почнеш застосовувати ти, може навіть допомогти дівчині відчути себе у твоєму товаристві комфортніше, підвищивши твої шанси сам знаєш, на що. Тільки не перестарайся, щоб вона тебе не «розкусила».

Самі «відчайдушні» невербальні сигнали

Зазвичай дівчина пускає їх в хід тоді, коли всі попередні «легкі» сигнали залишилися непоміченими. Вона може зробити цю останню спробу звернути на себе твою увагу, а може і не зробити, переключившись на когось більш уважного і кмітливого.

Найвідвертіші сигнали симпатії – це томне покусування або облизування губ – дівчина знає, що вологими вони виглядають привабливіше. Легке торкання з вираженим сексуальним підтекстом яких – небудь предметів.

Бачив, напевно, таке: дівчина погладжує фужер, повільно середнім або безіменним ведучи пальцем по його краю або ніжці?

Як вважаєш, чи дасть вона тобі. . свій номер телефону?

Коли в наступний раз побачиш щось подібне, не губися, але і не забувай, що обов’язково повинен бути присутнім візуальний контакт – тоді ти будеш впевнений, що сигналізують саме тобі, а не комусь іншому.

Як реагувати?

Слід мати на увазі, що поодинокі рухи дівчини ще не можуть говорити про її симпатії до тебе і готовності до відносин. Невербальні сигнали діють в поєднанні один з одним, і сприймати їх треба, як якийсь текст, кожне слово, в якому мало що значить, але всі вони разом можуть розповісти багато про що. У нашому конкретному випадку – про мотиви і бажання дівчини.

Пам’ятай: неявні сигнали працюють тільки в комплексі!

Посилаючи знаки симпатії, вона розраховує на твою позитивну реакцію і чекає її. Якщо ти замешкаешься, вона легко може перейти на кого-небудь поважніше. Тому, час не тягни, але реагуй відповідно до форми і інтенсивності одержуваного сигналу.

Наприклад, ти помітив, що дівчина посилає тобі легені сигнали симпатії – випрямила спину при твоїй появі, «пострілює» очима в твою сторону – просто подивися на неї і посміхнися їй – на даному етапі цього буде достатньо. Усмішка твоя при цьому повинна бути відкритою і простий, а НЕ єхидною або торжествуючої.

З початком другого раунду гри ознаки симпатії стануть ясніше – тепер можна, зустрівшись поглядом з дівчиною, злегка кивнути. Вона, швидше за все, опустить очі або відвернеться – так влаштовані дівчата.

Переживати не слід – все йде, як треба.

Коли почнеться гра з волоссям або прикрасами – саме час йти знайомитися. Привід почати розмову у тебе вже є – посміхнися і похвали ці самі прикраси. Ну, або волосся – по обстановці.

Оскільки одна дівчина для іншої загадкою зазвичай не є, деякі з них наївно думають, що чоловіки так само вільно можуть читати сигнали симпатії

Тепер ти знаєш, як розпізнавати ознаки того, що ти подобаєшся дівчині, і як використовувати в своїх інтересах невербальні знаки симпатії. Починай тренуватися. Навчися помічати ці приховані сигнали скрізь – в громадських місцях і транспорті, на роботі та навчанні. Реагувати необов’язково – просто навчися їх помічати.

Дуже скоро ти зрозумієш, який це потужний інструмент у руках підступного спокусника.