Краса

З бридкого каченяти в прекрасного лебедя: 3 поради, як доглядати за шиєю

Шия – одна з найбільш недооцінених зон нашого тіла, яка часто страждає від недостатнього догляду. Важливо розуміти, що шия – це продовження особи (як і зона декольте), і від її здорового стану безпосередньо залежить молодість особи. Вічно неправильне положення шиї і скутість її м’язів є першопричиною небажаних трансформацій особи, серед яких в’ялість, набряклість, нечіткий контур, поява другого підборіддя і зморшок. Ось чому слід приділяти шиї особливу увагу, а не поспіхом розтирати по ній крем, що залишився на руках після нанесення догляду для обличчя.

Як доглядати за шиєю

Шкірі шиї необхідно зволоження, живлення, масажі і спеціальна гімнастика. Також важливо виробити комфортну саме для вас систему догляду, щоб завжди знаходити час і не пропускати ритуали краси. Нехай кожен крок приносить задоволення, а результат змушує посміхатися своєму новому відображенню в дзеркалі. Але що ж для цього потрібно?

1. У косметиці сила

Шкіра на шиї тонше, ніж на обличчі, тому можна не боятися доглядати за нею більш живильними засобами, які підтримують її тонус і стимулюють вироблення колагену і еластину. Найкращими компонентами для цієї мети виступають гіалуронова кислота, пептидні та амінокислотні комплекси, ретинол, колаген, еластин. А також «фильтросодержащие» компоненти, що захищають від сонця і появи пігментних плям.

Ще необхідно запам’ятати важливе правило: проводячи ритуал догляду за обличчям дублюйте його на шию. Умиваючи особа, помийте і шию, протираючи шкіру тоніком, не шкодуйте ватного диска і для шиї. Те ж саме стосується і сироваток, і кремових, альгінатних, тканинних та інших). У лінійці ARAVIA Professional зроблені спеціально за формою обличчя і шиї, щоб активний склад концентрату маски захоплювали «обличчя».

2. Всемогутній масаж

Масаж здатний на багато що. Але чомусь до нього часто вдаються чи не в останню чергу або взагалі обходять стороною. Переваг у масажу обличчя і шиї безліч. Серед них нормалізація обмінних процесів, стимулювання природного колагену і еластину, усунення набряків і другого підборіддя, а також формування чіткого контуру обличчя і розгладження зморшок, зокрема, нещасливих кілець Венери.

Щоб розгладити шию і «розправити» заломи супроводжуйте свій відхід і нанесення базових кошти самомасажем. В зоні шиї розподіліть крем вертикальними рухами зверху вниз по бічних поверхнях шиї та знизу-вгору по центральній. Уникайте занадто сильного тиску і тиску. Проробляйте масаж плавно і акуратно. Для масажу шиї замість звичайного крему можна використовувати спеціальне .

Також ви можете спробувати відому практику самомасажу ложками, придуману в Китаї. Для цього візьміть 2 чисті чайні ложки і підготуйте ємності з гарячою і холодною водою. Усунення складок і зморшок при такому методі відбувається за рахунок поперемінного дії тепла і холоду. Занурте ложки в гарячу воду (не окріп), а потім обробіть їх будь-яким маслом (можна масажним) і круговими рухами починайте проходити по всій поверхні шиї. Потім опустіть ложки в холодну воду без використання масла і продовжуйте масаж уже руху знизу вгору – від ключиць до підборіддя. Така практика дозволить швидко привести шкіру шиї в тонус, зробить її пружною і еластичною, а також розгладить зморшки.

3. Розминка для техношеи

Якщо ви працюєте в офісі, то можете помічати за собою або колегами, як протягом дня у вас з’являється бажання покрутити головою, скрутитися або потягнутися. Це обумовлено застоєм і затеканием м’язів, що позначається на поганому кровообігу і недостатнього надходження кисню, а також на больових відчуттях. Щоб цього не відбувалося, необхідно регулярно виконувати спеціальну гімнастику. Вона допоможе розслабити напружені м’язи, усуне спазми, стабілізує кровообіг, витягне шию і згодом змінить обличчя.

Пропонуємо одне з найефективніших вправ для усунення комп’ютерної шиї, яке можна проводити кожні 2 години прямо в офісі:

  • найпростіше вправа для експрес-відновлення – це звичайні нахили вперед-назад і з боку в бік;
  • друга вправа вимагає трохи більше зусиль і змусить вас підвестися з місця. Сцепите руки в замок за спиною, витягнете нарочито шию вперед паралельно підлозі, а руки тягніть назад. Затримайтеся в такому положенні на 30 секунд, а потім сцепите руки в замок перед собою паралельно підлозі, а шию відтягніть назад. Утримуйте положення 30 секунд.

Проробляйте вправи кожен день і не забувайте доглядати за шиєю , супроводжуючи їх нанесення легким масажем. Тоді вже через пару тижнів ви відчуєте видимі зміни: шкіра підтягнеться, овал обличчя стане більш чітким, а шия витонченою.